Rola słodyczy w grze wstępnej

Gra wstępna jest najważniejszą częścią stosunku dla każdej kobiety, a i mężczyźni lubią, gdy w delikatny i czuły sposób zajmować się nim przed samym zbliżeniem. Bardzo dobrym pomysłem jest wprowadzenie słodkości do łóżka w różnej postaci. Wystarczy spróbować raz, by już zawsze pokochać bitą śmietanę.

1

Słodkości w łóżku

Seks można uprawiać zarówno w sypialni, jak i w kuchni. A w niej znajduje się lodówka pełna słodkości, które można wzajemnie zjadać podczas stosunku, a także zlizywać z ciał partnerów. Bita śmietana czy miód, którymi kropić można swoje ciała, działają bardzo podniecająco. Rozsmarowywać te produkty można na wiele sposobów – palcami, językiem lub nosem. Trzeba pamiętać o tym, by za każdym razem dawać partnerowi odrobinę słodkości do skosztowania. Wzmocnienie pracy kubków smakowych i poznanie smaku substancji, którą ma się na sobie podnosi poziom podniecenia seksualnego. Ciekawym pomysłem jest również zabawa w postaci zgadywanki. Przy zawiązanych oczach, kochanek lub kochanka musi odgadnąć, czym właśnie bawi się partner i co rozprowadza na naszym ciele. Jeśli nie zgadnie, można ułatwić mu zadanie i pozwolić mu spróbować. Oczywiście, musi być jeszcze nagroda i kara za dobrą i złą odpowiedź.

afrodyzjaki

Afrodyzjaki

Uważa się za niezwykle romantyczne i podniecające karmienie siebie truskawkami w łóżku. Nic dziwnego. Te owoce są uznanym afrodyzjakiem i nie tylko. Duża ilość spożyta przez mężczyznę ma bezpośredni wpływ na smak jego spermy. Są również naturalnym lekiem na potencję, w działaniu przypominające tabletki typu Kamagra. Zamiast owoców, można użyć musujących cukierków,
które w połączeniu z wodą i ciałem partnera, będą zostawiać przyjemne ślady. Na koniec, warto posypać niektóre miejsca erogenne cukrem pudrem, który oczywiście należy później zlizać. Trzeba jednak pamiętać, by żadne ze słodkości nie dostały się do wewnętrznych stref intymnych, zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Może to grozić bólem, a także infekcjami i zmianami uczuleniowymi.

 Na zakończenie

Niech w każdym momencie oboje partnerów zna smak produktów, które są właśnie używane. Stosowanie bitej śmietany czy miodu, zwłaszcza w okolicach męskich genitaliów, sprzyja uprawianiu seksu oralnego. Jeśli jednak penis został zabrudzony, sugeruje się wstrzymać stosunek waginalny, do czasu odświeżenia się kochanka. Ciekawym rozwiązaniem może być wspólna kąpiel albo prysznic z miłym dla obojga zakończeniem. Niestety, używanie słodkości do gry wstępnej w sypialni, wiąże się z koniecznością posprzątania i wyprania prześcieradeł. Seks można jednak przenieść jeszcze w inne miejsca domu, gdzie proces porządkowy będzie o wiele prostszy. Słodycze są ciekawym urozmaiceniem gry wstępnej, trzeba jednak uważać, by nie pojawiały się za każdym razem. Jedno opakowanie bitej śmietany albo cukru pudru to istna bomba kaloryczna, którą nawet aktywny i długi seks może nie spalić. Poza tym, tego rodzaju rozrywkę, warto zostawić sobie na specjalne okazje, by pozytywnie zaskoczyć partnera. Jeśli używanie jedzenia w łóżku stanie się normą, straci swój nietypowy smaczek.

Dodaj komentarz