Jak poznać, że kobieta ma ochotę na seks?

Kobieta mająca ochotę na seks wysyła wiele sygnałów, zarówno tych świadomych, jak i podświadomych. Niestety, mężczyźni bardzo rzadko zwracają na to uwagę, a jeszcze rzadziej potrafią prawidłowo interpretować te oznaki.

 

aSygnały świadome

Kobieta, która marzy o kontakcie seksualnym z partnerem, niezbyt często mówi o tym wprost. Natomiast jej mowa ciała jest bardzo bogata. Najważniejszą funkcję pełnią usta. Oblizywanie warg, przegryzanie czubka języka i przetrzymywanie lekko otwartych ust świadczą o zapowiedzi erotycznych uniesień. Można zauważyć również dotykania szyi czy dekoltu i głaskania się w okolicach tych miejsc. Do bardziej dobitnych oznak należy ściąganie nieistniejącego pyłku z marynarki mężczyzny lub sprawdzanie godziny na jego zegarku. Niestety, niewielu panów potrafi wyłapać takie sygnały, a kobiety z reguły nie wyrażają się na ten temat bardziej dosadnie. Jaka szkoda, że nie ofiarowują mężczyźnie pudełka prezerwatyw lub tabletek typu Viagra.

Sygnały nieświadome

Również kobiece ciało wysyła sygnały ochoty na seks. Są to powiększone, bardziej błyszczące oczy z rozszerzonymi źrenicami. Nie jest to jedyna część ciała, która optycznie się zwiększa. Piersi potrafią przybrać nawet 25 proc. swojej pierwotnej objętości. Podobnie jest z pośladkami. Uwydatniają się, stają się większe i bardziej kształtne. Krew zaczyna szybciej krążyć, ręce stają się gorętsze, a na twarz występują rumieńce. Obserwując takie zachowanie, nie można mieć już wątpliwości, co chodzi kobiecie po głowie.

Dodaj komentarz